Закликаємо рекламодавців і розповсюджувачів реклами до неухильного дотримання вимог законодавства!!!

Дата: 30.03.2023 15:43

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу рекламодавців і розповсюджувачів реклами на необхідність неухильного дотримання вимог Закону України «Про рекламу» та нагадує про продовження контролю за дотриманням чинного законодавства.

Аналіз ринку реклами засвідчив, що дії деяких суб'єктів господарювання, ймовірно ненавмисні, містять факти порушення законодавства про рекламу. Зокрема, на фоні патріотизму та героїзму наших захисників досить часто в рекламі містяться зображення державних символів та незаконно використовуються товари тематики Збройних сил України, оборони України та інших знакових символів, які стосуються відбиття російської агресії.

Важливо памятати, що Закон України «Про рекламу» забороняє:

• розміщувати рекламу, що може завдати шкоди особам, державі чи суспільству;
  • використовувати або імітувати зображення Державного Герба України, Державного Прапора України, звучання Державного Гімну України;
  • вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім’я без письмової згоди цієї особи;
  • використовувати зображення справжньої або іграшкової зброї, вибухових пристроїв.

У цей важкий час ми маємо проявляти не тільки мужність, а й бути законослухняними і не наражати наших військових на зайву небезпеку.

Зазначаємо, що за виконанням вимог рекламного законодавства слідкує Держпродспоживслужба.

У разі виявлення порушень на території Івано-Франківської області, обов'язково інформуйте про це управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області: м. Івано-Франківськ вул. Витвицького, 30/1  або за телефоном  0342-52-83-71.