02 лютого до П'ядицької громади з дружнім візитом завітали керівництво та представники Програми Dobre.

Дата: 07.02.2023 16:20

02 лютого до П'ядицької громади з дружнім візитом завітали керівництво та представники Програми Dobre.
     Перша частина зустрічі відбулась в приміщенні П'ядицької сільської ради, де голова громади, спільно із заступником та секретарем, детально проаналізували попередні напрацювання в рамках Програми та проговорили плани щодо продовження співпраці.
     Друга частина зустрічі проходила в селі Мала Кам'янка П'ядицької громади, де всі присутні мали змогу детальніше ознайомитись з проектом  місцевого економічного розвитку “П’ядицькі культури (Створення навчально-виробничого центру з вирощування лохини в селі Мала Кам’янка) та проектом поліпшення послуг “Утримання та ремонт комунальних доріг в межах ОТГ”.
     Маємо надію, що всі обговорені шляхи розвитку та перспективні проекти матимемо змогу втілити в життя.             Разом до перемоги!