П'ядицьку громаду відібрано у ДРУГУ фазу співпраці з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE).

Дата: 07.02.2023 16:00

31 січні та 1 лютого представники громади приймали участь у презентації плану роботи Програми у другій фазі, де ділились з колегами вже отриманими результатами та переймали досвід успішних практик Тернопільської, Чернівецької областей. Також, особисто познайомились з Брайаном Кемплом керівником Програми USAID DOBRE та регіональним менеджером Андрієм Нагорним.
     Варто нагадати, що в рамках Першої фази співпраці між П’ядицькою сільською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективні,  ми отримували фаховий супровід  досвідчених експертів, які нас стимулювали, надихали, проводили  навчання, активно залучали  до різноманітних заходів. Звичайно, окрема дяка за можливість реалізовувати такі важливі для нашої громади проєкти (
✅Швидкий грант  “ Облаштування спортивно-ігрових території населених пунктів: П’ядики, Турка, Велика Кам’янка, Годи-Добровідка, Мала Кам’янка”;
✅Молодіжний проект  “Організація  культурного дозвілля молоді шляхом придбання переносної сцени та аудіоапаратури в П’ядицькій сільській раді ОТГ”;
✅Грант “Створення документації з просторового планування території та землевпорядних робіт в ОТГ ”
✅Поліпшення послуг “Утримання та ремонт комунальних доріг в межах ОТГ”
✅Місцевий економічний розвиток “П’ядицькі культури (Створення навчально-виробничого центру з вирощування лохини в селі Мала Кам’янка)”
✅Грант “Закупівля планшетних ПК з метою проведення опитування громадян щодо якості послуг”
✅Our space" та ✅  Проект "Створення зали для хореографії та фітнесу в селі Турка П'ядицької ОТГ", які є частиною проєкту "Голос громади в місцевому самоврядуванні Центр Політичних Студій, що впроваджується у рамках Програма DOBRЕ
✅ "Діяльність громадського простору “Рівні можливості” П’ядицької ОТГ в інтересах жінок"
✅ "Яскраві вартові доріг - запорука безпеки пішоходів"- співпраця з #УкраїнськимЖіночимФондом (УЖФ) у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (США) та участь в «Академії Жіночого Лідерства.
    Всі ці проєкти та багато іншої співпраці стали можливі завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) #dobre #usaid