Платні послуги на проведення лабораторних досліджень

Дата: 31.01.2023 14:33

Коломийський районний відділ ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» надає платні послуги на проведення таких лабораторних досліджень:

1. Санітарно-хімічне дослідження питної води:

- органолептичні   показники (запах, колір, мутність);

- фізико-хімічні показники (водневий показник (РН+), залізо загальне, твердість загальна, сухий залишок, хлор залишковий, хлориди; мідь, цинк, кальцій, магній);

- санітарно-токсикологічні показники: нітрати, нітрити, аміак, окиснюваність, солі важких металів (свинець, ртуть, миш’як, кадмій).

1. Санітарно-хімічне дослідження води відкритих (поверхневих) водойм.

2. Визначення концентрації шкідливих компонентів атмосферного повітря, повітря закритих приміщень та робочої зони  - понад 80 показників згідно галузі технічної компетентності.

3. Санітарно-хімічне дослідження ґрунту: визначення водневого показника (РН+), вмісту хлоридів нітратів та солей важких металів(кадмій, свинець), цинк, мідь.

4. Визначення залишкової кількості отрутохімікатів та пестицидів в об’єктах довкілля (вода, ґрунт, харчові продукти та сировина, повітря робочої зони) – більше 100 показників ( фосфорорганічні та хлорорганічні пестициди, неонікотиноїди, триазоли та ін.) – згідно галузі технічної компетентності.

5. Вимірювання фізичних факторів навколишнього середовища та робочої зони: метеофакторів, освітленості, шуму, вібрації, параметрів електромагнітного поля.

6. Радіологічні дослідження: вимірювання потужності еквівілентної дози зовнішнього випромінювання (в приміщеннях та на відкритих територіях), вимірювання щільності потоку В-частинок (радіаційний контроль металобрухту).

7. Визначення хімічного складу харчових продуктів та сировини – більше 100 показників– згідно галузі технічної компетентності.

8. Мікробіологічні дослідження води: криничної, центрального та  локального водопроводів на визначення бактерій кишкової групи.

9. На дисбактеріоз.

10. Профілактичне дослідження на носійство збудників кишкових інфекцій та золотистого стафілокока (санітарна книжка).

11. Визначення чутливості культур мікроорганізмів до антибіотиків.

12. В біологічному матеріалі збудників інфекційних захворювань.

13. Яйця гельмінтів. Личинки гельмінтів. Цисти кишкових найпростіших (ґрунт, садовина, городина).

14. Яйця гельмінтів. Личинки гельмінтів (біоматеріал).

15. Фекалій на патогенні кишкові найпростіші.

16. Сеча на бактеріурію.

17. Швидких тестів та ПЛР-тестів на COVID-19.

А також проводиться дезінфекція приміщень та автотранспорту.

Знаходимося за адресою: м. Коломия, вул. Гетьманська, 30,  тел. 2-49-13, 5-05-34, 5-10-63