Візит делегації HWPL в П'ядицьку територіальну громаду

Дата: 10.01.2023 11:41

Сьогодні (09.01.2023) укладено Меморандум про взаєморозуміння  між організацією за мир «Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла» («HWPL») і П'ядицькою сільською радою. Метою цього Меморандуму про взаєморозуміння є встановлення відносин між Сторонами та здійснення мирних проєктів для досягнення спільної мети.
       HWPL є неурядовою організацією, зареєстрованою в Сеульському столичному уряді Республіки Корея. HWPL асоційована з Департаментом глобальних комунікацій ООН (DGC) і має спеціальний консультативний статус при Економічній і Соціальній Раді ООН (ECOSOC). Виходячи за межі національних кордонів, ідеологій, етнічних груп та релігії, HWPL прагне залучити керівників усіх верств населення та громадянського суспільства, включаючи молодь, до пошуку стійких та комплексних рішень для миру.
      В рамках зустрічі делегація HWPL ( Джозеф Сонг, Деніел Хейс, Реган Даркін) також зустрілась з сім'ями Героїв, які загинули у   2022 році, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами.