Сумна звістка прийшла у П‘ядицьку громаду. В ході виконання бойового наказу: захищати волю і Незалежність України у війні з російськими окупантами – загинув капітан Шлей Василь Сергійович

Дата: 26.08.2022 13:56

Сумна звістка прийшла в на Коломийщину, у П‘ядицьку громаду, до сім’ї захисника, де був одружений герой в с.Годи-Добровідка.

В ході виконання бойового наказу: захищати волю і Незалежність України у війні з російськими окупантами – загинув капітан Шлей Василь Сергійович, 1992 р.н. уродженець м.Хотин Чернівецької області, кадровий офіцер, учасник АТО з 2014 року .

Захисник загинув в ході виконання бойового завдання в Донецької області, внаслідок артилерійського обстрілу .

Без батька залишився п’ятирічний син. Плач Україно…

Висловлюємо щирі співчуття родині.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про героя України завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Василя Сергійовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Вічна та світла пам’ять герою!

Герої не вмирають!

Чин похорону відбудеться 27.08.2022 року в м.Чернівці вул.Кишинівська,1б в 11.00 год.