Герої не вмирають... Сумна звістка прийшла в нашу громаду про смерть солдата Білейчука Михайла Михайловича 09.06.1983 р.н з села Велика Кам'янка. Боєць 109 батальйону 10 Гірсько-штурмової бригади, учасник бойових дій з 2017 року. Військовий

Дата: 24.03.2022 16:36

Герої не вмирають...
     Сумна звістка прийшла в нашу  громаду про смерть  солдата Білейчука Михайла Михайловича 09.06.1983 р.н з села Велика Кам'янка.
 Військовий героїчно загинув, захищаючи Україну, за наш з вами мир і безпеку. Низько вклоняємось світлій пам’яті нашого земляка.
     У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.
     Вічна пам‘ять захиснику України!
Похорон 25 березня в с.Велика Кам'янка.