Дата: 05.11.2021 15:30

Фото без описуУ четвер, 4 листопада сільський голова Петро Гайдейчук взяв участь в форумі  "Україна 30. Безпечна громада"  в місті Києві . Відкриття форуму розпочалося із вітального слова Президента України Володимира Зеленського.

Про"Розвиток безпечного середовища" доповідав голова Національної поліції України Ігор Клименко, у другій частині сесії - голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

"Безпечна інфраструктура" - тема другої сесії, під час якої заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм розповідав про розвиток безпечної інфраструктури, а перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький - про масштабування проекту автофіксації порушень ПДР.

Темою третьої сесії - "Розвиток цифрових сервісів для громадян". Так, керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік розповів про перспективи впровадження електронного сервісу державних послуг, а голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко  доповіла про впровадження електронної реєстрації громадян.