Звіт переможця конкурсу " Бюджет участі-2021" "Встановлення в'їзних знаків у с.Мала Кам'янка"

Дата: 03.11.2021 09:57

Проєкт "Встановлення в'їзних знаків у с.Мала Кам'янка" реалізовано!!!

Даний проєкт передбачає встановлення двох в'їзних знаків у село Мала Кам'янка зі сторони села П'ядики та міста Коломия, що дасть змогу зорієнтуватися мешканцям та гостям села (громади) про початок та кінець населеного пункту.

Бюджет даного проєкту становить 40500 грн. Це кошти виграні в межах проєкту "Бюджет участі 2021", що організовувала П'ядицька сільська рада - 30 000 грн та коштами з ГО "Наснага" с. Мала Кам'янка в сумі 10 500 грн.

Ми вдячні усім хто долучився до реалізації проєкту: за підтримку у голосуванні, майстру виготовлених знаків Ковані Вироби Мандзюк Сиверин та окрема подяка активістам, які попри свою основну роботу і у вільний час допомагають фізичною працею, щоб облагородити наш край!)

Впевнені, дані в'їзні знаки додадуть привабливості селу Мала Кам'янка та П'ядицькій громаді в цілому!!!