Колектив П’ядицької сільської ради вітає з ювілеєм заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ЧИГРОВУ ОКСАНУ ВАСИЛІВНУ!!!

Дата: 29.10.2021 09:47

Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів завжди і у всьому, мирного неба, невгасної енергії та невтомності у вашій щоденній праці. Щиро зичимо сповнення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань!Хай ніколи не покидають Вас Божа ласка, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються тільки вірні та справжні друзі!Бажаємо Вам і Вашій родині сімейного благополуччя, щастя та життєвих гараздів!