19 осіб з числа зайнятого населення Коломийщини отримали професію «Електрогазозварник»

Дата: 25.10.2021 11:54

У сучасних реаліях служба зайнятості України надає широкий спектр послуг як для зайнятих, так і для незайнятих осіб, а також для роботодавців. Вже традиційно за сприянням Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості громадяни скористались можливістю отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці, пройти навчання на підставі виданого ваучера та здобути нову для себе професію.

Даною послугою вирішили скористатися 19 осіб з числа зайнятого населення та отримати професію «Електрогазозварник». Навчання проводилося на базі Івано-Франківського обласного навчально-курсового комбінату та передбачало набуття як теоретичних знань, так і практичних вмінь проводити зварювальні роботи за допомогою спеціального устаткування. 20 жовтня 2021 року здобувачі освіти склали випускний іспит та отримали документи про освіту.

Всі, хто мав можливість пройти навчання за допомогою ваучера, відмітили важливість та актуальність даної послуги, оскільки вона дає громадянину України шанс здобути додаткову професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту в період, коли падає рівень конкурентоздатності на ринку праці, і людина отримує шанс реалізувати свій потенціал в новій сфері діяльності.

Заступник начальника відділу

активної підтримки безробітних                                                  Фучко Р. В.