Дата: 22.10.2021 11:57

21 жовтня заступники голови райдержадміністрації Любов Михайлишин та Ганна Кравчук , директор КНП"Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради"Богдан Джалапин провели моніторинг роботи пунктів щеплення, що функціонують в П'ядицькій територіальній громаді.

Керівництво райдержадміністрації поспілкувалися із головою громади, керівниками структурних підрозділів та керівниками пунктів щеплення щодо пожвавлення вакцинальної кампанії.

За словами сільського голови , майже 90% працівників виконавчого апарату провакцинувалися. А із 6-ти закладів загальної середньої освіти в очному режимі працюють 5 закладів, де провакциновано більше 80% колективу.

НАГАДУЄМО жителям П'ядицької територіальної громади, що вони мають можливість вакцинуватися у сільських амбулаторіях або в центрах вакцинації.

Тому закликаємо вакцинуватися вже сьогодні, щоб вберегти себе...