До уваги жителів П’ядицької сільської територіальної громади! З 28.10.2021 р. по 05.11.2021 р. представники П’ядицької ТГ будуть проводити опитування жителів громади.

Дата: 15.10.2021 14:06

До уваги жителів П’ядицької сільської територіальної громади!

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості Утримання, ремонт доріг комунальної власності та Удосконалення надання освітньої послуги

Опитування будуть проводити інтерв’юери  - представники Молодіжної ради та апарату П’ядцької ТГ.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на сайті П’ядицької ТГ

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 03433-97224

Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити послуги в нашій  ТГ.

Зверніть увагу:

• Опитування є анонімним
  • Для участі в опитуванні Вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь – які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера.
  • Анкета складається з переліком питань
  • Анкета заповнюється з ваших слів ВКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ. ПІДПИСУВАТМИ НІЧОГО НЕПОТРІБНО
  • На вимогу інтерв’юер повинен пред’явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист від П’ядицької сільської  ТГ, який посвідчує його участь у опитуванні

ЯКЩО:

• Від вас вимагають показати або надати копії будь-яких документів
  • Вас просять підписати будь-який документ
  • Інтерв’юер знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно

НЕГАЙНО ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ 03433-97224