П’ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РОЗПОЧИНАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ с.Велика Кам’янка по вул..Г.Сковороди
Дата: 11.10.2021 16:13
Кількість переглядів: 320
П’ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА РОЗПОЧИНАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
12 листопада о 14.00 год. у приміщенні Великокам’янського старостинського округу П’ядицької сільської ради будуть проводитись громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів проекту містобудівної документації (детального плану території) земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку в с.Велика Кам’янка по вул..Г.Сковороди та земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/97a84b835d479810a83146d59f15a690.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/b72fcda0c5a298235434c50b4a43a736.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/611da5abcd0d6c65a1c02c4129a773d5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/c7a02313d8d41b38d1b0bfbee7c74ffc.jpg)
« повернутися