Дата: 11.10.2021 15:35

Сьогодні у Турківському ліцею  було проведено зустріч з Інспектором ювенальної превенції майором поліції Олексієм Васильовичем Поліщуком, інспектором ЮП капітаном поліції  Мар'яною Романівною Жолобайло та начальницею відділу соціального захисту населення П`ядицької ТГ Іриною Іванівною Дишук щодо протидії БУЛІНГУ в закладах освіти.

Булінг (від англ. bully – хуліган, задирака, грубіян, «to bully» — задиратися, знущатися) – тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресивної поведінки, щоб заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або ж створити негативне середовище для людини.

Прикметною ознакою булінгу є довготривале «відторгнення» дитини її соціальним оточенням тому, щоб убезпечити життя і здоров`я наших дітей проводяться дані бесіди з учнями та вчителями. Дякуємо за сприяння дирекції школи та за активність учнів!!!