29  вересня для педагогів П'ядицької громади з нагоди професійного свята відбувалося  святкове дійство  у Мистецькому центрі Світовид м. Коломия.

Дата: 05.10.2021 16:49

Для присутніх лунало привітання від Миколи Ковцуняка (Турківська дитяча музична школа), учасниці Вокальної студії "Зоряний шлях" - Ілонки Федорович, драматичного гуртка Будинку культури с. П'ядики кер.- Оксана Танчинець. Працівники освіти були нагороджені грамотами Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та сільського голови. Також директор Коломийської районної організації профспілки працівників освіти та науки, Олена Бакай відзначила кращих керівників ЗЗСО та ЗДО грамотами та квітами.