Будьмо відповідальними, вакцинованими та здоровими!

Дата: 09.09.2021 11:57

Фото без описуМи пам'ятаємо як пандемія COVID-19 скувала суворими карантинними обмеженнями всі сфери діяльності торік та навесні цього року.

?Тоді кількість хворих на коронавірус стрімко зростала, значно почастішали ускладнення та летальні випадки від цієї недуги. Мережа лікувальних закладів не завжди витримувала таке шалене навантаження та довелось розгортати мобільний госпіталь.

? На разі, ще є всі шанси цього уникнути. Цим шансом, єдиним і надійним є вакцинація.

?Я ще раз хочу розвіяти всі побоювання та міфи щодо небезпеки чи загрози від вакцинації. Адже застерігатися імунізації нічого, а навпаки, побоювання мають викликати тільки страшні наслідки (а часто летальні) захворювання на СOVID-19.

??Наголошую, що всі вакцини, наявні в нашій області, а це Coronavac, AstraZeneca, Moderna i Pfizer, пройшли суворі перевірки та відповідні тестування в країнах виробника і не тільки, та є сертифікованими, а отже безпечними, ефективними і однаково дієвими в боротьбі з коронавірусом. Не зволікайте, не нехтуйте можливістю вберегти своє життя і здоров’я та здоров’я своїх близьких.

? Перервімо ланцюг цієї страшної недуги. Вакцинуймося, тільки так ми зможемо вберегтися від СOVID-19, уникнути суворих карантинних обмежень та погіршення соціально-економічних показників.

Якою буде епідситуація залежить від кожного з нас.

?Будьмо відповідальними, вакцинованими та здоровими!