Поіменне голосування 6 сесія

№ зп

Назва

1.

Про внесення змін до бюджету П’ядицької сільської територіальної громади на 2021 рік.

2.

Про внесення змін до Бюджетного регламенту П’ядицької сільської територіальної громади, затвердженого рішенням П’ядицької сільської  ради №934-XXVI/2019 від 18.12.2019 р.

3.

Про надання грошових допомог.

4.

Про встановлення місцевих податків і зборів на території П’ядицької  сільської територіальної громади

5.

Про внесення змін до рішення №1089-XXIX/2020 від 14.05.2020 року та затвердження Положення про громадські слухання в селах П’ядицької сільської ради

6.

Про внесення змін до Положення про порядок списання комунального майна П'ядицької сільської ради

7.

Про перейменування вулиць Валентини Терешкової та Юрія Гагаріна в селі Мала Кам’янка П’ядицької сільської ради.

8.

Про перейменування вулиць Валентини Терешкової та Юрія Гагаріна в селі Годи-Добровідка П’ядицької сільської ради.

9.

Про затвердження  Комунікаційної  стратегії  П’ядицької сільської територіальної громади на 2021- 2023 роки.

10

Про передачу  основних засобів та матеріальних  активів з балансу П’ядицької сільської  ради  на баланс   П’ядицькому ліцею ім.С.Мельничука.

11

Про надання дозволу на виготовлення  технічноїдокументації з нормативної грошової оцінки земель с.П'ядики

12

Про надання дозволу на виготовлення  технічноїдокументації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с.Годи - Добровідка

13

Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Ценява.

14

Про затвердження нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Велика Кам’янка, с. Фатовець.

15.

Про затвнрдження офіційного веб-сайту П'ядицької сільської ради в інформаційній мережі інтернет.

16

Про звернення сільського голови.

17.

18.

Про внесення в порядок денний  Про передачу в господарське відання матеріальних цінностей (обладнання до системи крапельного зрошення)

19.

Порядок денний за основу.

20.

Порядок денний в цілому