Рішення виконавчого комітету від 05.01.2021 року

№ зп

Назва рішення

1.

Про план роботи виконавчого комітету П’ядицької сільської ради на І-ше півріччя 2021року.

2.

Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету П’ядицької сільської ради ОТГ у 2020 році

3.

Про закриття номенклатури справ П’ядицької сільської ради ОТГ за 2020рік та номенклатуру справ на 2021рік.

4.

Про призначення відповідальної особи за державну реєстрацію актів цивільного стану та зберігання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

5.

Про затвердження переліку постійних кореспондентів П’ядицької сільської ради на 2021рік.

6.

Про вдосконалення погосподарського обліку у П’ядицькій сільській раді.

7.

Про затвердження переліку та видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді безоплатних громадських робіт та оплачуваних суспільно-корисних робіт на 2021рік.

8.

Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для засуджених до покарання у виді громадських робіт.

9.

10.

Про встановлення надбавок бібліотечним працівникам П’ядицької сільської ради.

11.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) гр. Захарук Василини Степанівни.

12.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) гр. Шевкі Фаіна Максимівна.