Рішення виконавчого комітету від 10.03.2021

№з/п

Назва рішення

1.

Про виконання бюджету П’ядицької сільської ради об’єднаної територіальної громади за 2020рік.

Додаток 1 Фото без опису Додаток 2 Фото без опису

2.

Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Сільськогосподарське підприємство «ДОБРОБУТ ЗАХІД» П’ядицької сільської ради ОТГ у 2020 році.

3.

Про погодження фінансовго плану діяльності Комунального підприємства «Сільськогосподарське підприємство «ДОБРОБУТ ЗАХІД» П’ядицької сільської ради на 2021 рік

4.

5.

Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Сільський водник» села Турка у 2020році.

6.

Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території П’ядицької сільської ради.

7.

Про організацію роботи по доступу до публічної інформації в П’ядицькій сільській раді.

8.

Про надання платних послуг П’ядицькою ДЮСШ в молодіжному центрі с. П’ядики на 2021 рік

9.

Про затвердження інформаційних та технологічних карток