П’ядицька ОТГ створює Молодіжну раду

Дата: 13.11.2017 16:30

Молодіжна рада на етапі створення

Залучення активної молоді до усіх сфер життя громади, можливість реалізувати свої ідеї та проекти, вплив на формування молодіжної політики – саме з такою метою у П’ядицькій ОТГ створюється Молодіжна рада.

10 листопада на базі П’ядицької школи  відбулася робоча зустріч з метою  створення Молодіжної ради у П’ядицькій ОТГ, на яку  запрошували ініціативну молодь сіл громади віком від 14 до 35 років.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту П’ядицької ОТГ  Рудик І.В. розповіла про попередні етапи формування консультативно-дорадчого органу - Молодіжної ради. Усі присутні написали заяву про бажання стати членом Молодіжної ради та біографічну довідку.

Костюк М. М. практичний психолог та Кнігніцька Р. С. соціальний педагог П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ст. імені Ст. Мельничука провели розвивальне заняття з учасниками засідання на тему: «Розвиток вмінь та навичок ефективного спілкування» мета якого було сприяння  згуртованості групи, створення доброзичливої атмосфери, підвищення рівня рефлексії та комунікативної компетенції активної молоді громади .

Робота у напрямку формування Молодіжної ради триває, є відгук та зацікавленість у молодіжному середовищі. Спільна мета – створення справді дієвого та ефективного органу, який допоможе молоді у самореалізації та осучаснить П’ядицьку об’єднану територіальну громаду.

Наступна робоча зустріч відбудеться 17 листопада 2017 року о 15.00 год.