«В час карантину здоров’я зберігай та в інтернет мережі ідею розвивай!»

Дата: 23.04.2020 14:38

«В час карантину здоров’я зберігай та в інтернет мережі ідею розвивай!»

У рамках «Бюджету участі 2019» в П’ядицькій ОТГ із 21 поданого проєкту виграно та реалізовано 5 проєктів. На загальну суму 50 000 гривень.

Бюджет участі дозволив налагодити взаємну довіру у громаді – між представниками, владою і бізнесом громади. Запровадження конкурсу призвело до того, що представники громади реально відчули свою участь у житті громади, а тому активізували свою діяльність, стали цікавитись планами влади та брати участь у громадському житті.

«Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя громади»

Завдяки гранту «Бюджет участі 2019» виграному торік «Облаштування дитячого майданчика у дошкільному відділенні Великокам’янського ліцею» жителі с. Велика Кам’янка встановили ігровий майданчик для найменших мешканців громади.

На думку активістів, одне із найважливіших досягнень – те, що люди почали вірити у свою здатність реально щось змінювати у власній громаді. Зі слів учасниці проєкта-переможця….«Звичайно, ми радо відгукнулися на можливість взяти участь у такому конкурсі. Оскільки для нашого закладу активність – це певна життєва позиція, яка починається з середини кожної людини, кожної родини»,- наголосила директорка Великокам’янського ліцею, депутатка сільської ради П’ядицької ОТГ Марія Бойчук.

Бюджет участі — це частина коштів з сільського бюджету, що йде на фінансування проектів та пропозицій мешканців громади.