Бюджет участі: ваша ідея за гроші громади.

Дата: 23.04.2020 14:07

Бюджет участі: ваша ідея  за гроші громади.

Успішним результатом впровадження Бюджету участі - 2019 в П’ядицькій ОТГ став один із виграних проєктів-переможців це «Придбання мультимедійного проектора у Будинок культури с. Турка». Індикатором успішності є широке використання мешканцями громади даного проектора для кращої організації дозвілля, як дорослого населення так і дітей. Зокрема перегляд повчальних та розважальних мультфільмів, кінофільмів.

«Об’єднуючи зусилля навколо таких проєктів можна досягти більшого», - зазначає депутатка с. Турка Уляна Альберт.

«В час змін, ми самі змінилися і вже вирішили не спинятися на досягненому – об’єднувати навколо себе нових людей, ставити нові цілі і шукати способи втілити їх у життя», – додала Наталія Дишук директорка БК, членкиня ініціативної групи жителів с. Турка.

Надалі команди активістів громади збираються вигравати та реалізовувати інші проекти. Та у даний період чекають з нетерпінням оголошення «Бюджету участі 2020».

Друзі, закликаємо Вас, залишайтеся вдома з дотриманням заходів карантину та плануйте ВЖЕ ідеї своїх проєктів на «Бюджет участі 2020», який по завершенні карантину буде оголошений!