Привітання П'ядицького сільського голови ОТГ Петра Гайдейчука

Дата: 17.04.2020 17:00

Дорогі жителі П'ядицької громади!

Напередодні великого свята Пасхи дозвольте привітати всіх нас з цим прекрасним, світлим днем Великодня та  побажати добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день Ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям, а  Ваше життя - хорошим настроєм і приємними відчуттями.

Зараз не лише наша країна, а й увесь світ бореться зі страшною хворобою, що сховалася під красивою назвою «корона». Вірус охопив майже всю планету, багато людей помирають від недугу то ж в цей святковий 2020-й Великдень не забувайте про прості правила, з якими ми живемо вже тривалий час. Проведіть цей день вдома, зі своїми сім’ями, подаруйте одне одному душевне тепло та радість спілкування.

Так, цього року Великдень незвичайний, а це значить, що нам треба частіше молитися, щоб вірус покинув наші домівки і більше ніколи не повертався.  Бережіть себе!

Зі Святом! Зі світлим Великоднем! Нехай янгол охоронець завжди буде поруч та  оберігає вас від усіх негараздів! Христос Воскрес!

З повагою П'ядицький сільський голова ОТГ                     Петро Гайдейчук