П’ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОТГ РОЗПОЧИНАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ ТЕРИТОРІЙ):

Дата: 12.03.2020 11:16

1. Детальний план території  земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку (в межах земельної ділянки гр. Медвейчук Я.Б) по вул. Л.Українки  в с.Ясінки Коломийського району Івано-Франківської області.

Замовник: Медвейчук Я.Б

Детальний план території (фрагмент)

Терміни ознайомлення з проектом – до 13.04.2020 року включно.
Інформація за телефоном 97-2-08.
Пропозиції подаються у вищевказаний термін до П’ядицької сільської  ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Громадське слухання проекту вищевказаної містобудівної документації буде проводитися 13.04.2020 р.о 14.00 год в приміщенні Турківського старостинського округу за адресою: с. Турка, вул. С.Стрільців