П’ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОТГ РОЗПОЧИНАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ ТЕРИТОРІЙ):

Дата: 03.01.2020 13:51

1. Детальний план території забудови окремої земельної ділянки для можливості будівництва сонячної електростанції та реконструкції льонопереробного заводу під цехи сушки та переробки овочів та фруктів по вул. Січових Стрільців в с.Турка Коломийського району Івано-Франківської області.

Замовник: П’ядицька сільська рада ОТГ

Детальний план території (фрагмент)

Терміни ознайомлення з проектом – до 03.02.2020 року включно.
Інформація за телефоном 97-2-08.
Пропозиції подаються у вищевказаний термін до П’ядицької сільської  ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Громадське слухання проекту вищевказаної містобудівної документації буде проводитися 04.02.2020 р.о 11.00 год в приміщенні Турківського старостинського округу за адресою: с. Турка, вул. С.Стрільців