Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади на період декретної відпустки основного працівника спеціаліста І категорії служби у справах дітей та соціального захисту П’ядицької сільської ради ОТГ.

Дата: 05.11.2019 11:08

П’ядицька  сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на  заміщення вакантної посади: на період декретної відпустки основного працівника

Основні вимоги до кандидата:

-вільне володіння державною мовою;

-базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра;

-без вимог до стажу роботи;

- вміння працювати на персональному комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається П’ядицькою сільською радою ОТГ  за адресою:(с. П’ядики , вул. Петлюри 1, тел. 97-2-24, )