Щодо випадків АЧС в Кіровоградській області.

Дата: 16.09.2019 15:39

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в особистому селянському господарстві жителя м. Новомиргород Новомиргородського району Кіровоградської області виявили підозру на африканську чуму.

При проведені дослідження патологічного (біологічного) матеріалу, Кіровоградською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби виявлено збудника АЧС, звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 09.09.2019 року           № 003903 п.м./19;

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.