РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ П'ядицької ОТГ НА 2019 РІК

Дата: 25.06.2019 13:34

У віторок  11 червня 2019 р. відбулося засідання робочої комісії з підрахунку голосів Бюджету участі П'ядицької ОТГ, під час якого були визначені цьогорічні проекти-переможці.

Відповідно до Програми «Бюджет участі П'ядицької ОТГ на 2019-2020 роки», голосування за проекти відбувалось двома способами:

• у паперовому варіанті на бланку-анкеті у визначених для цього місцях в кожному населеному пункті громади;
  • електронно на офіційному веб-сайті ОТГ через заповнення google-форми.

Громадянами було подано 20 проектів. За подані пропозиції голосували жителі, вихідці громади та особи, котрі працюють на території ОТГ.

Проголосувати за допомогою паспортних даних за один проект мав можливість кожен, хто досягнув 18 років, лише один раз і тільки одним способом – або паперово, або електронно. Було зібрано і детально проаналізовано кожну заповнену анкету, відповідно до «Положення про Бюджет участі П'ядицької об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки».

Після підрахунку голосів було підведено підсумки голосування та визначено наступних переможців:

Дякуємо усім, хто взяв участь в конкурсі та долучився до голосування.