Співпраця з DOBRE

Дата: 28.11.2018 09:56

З радістю інформуємо Вас, що розпочався етап діагностики умов місцевого розвитку П'ядицької сільської ради об'єднаної територіальної громади, який є вступом до стратегічного планування. Ця робота здійснюється в рамках програми Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE), яка фінансується USAID і реалізується міжнародним консорціумом, лідером якого є Global Communities, а методологічним партнером зі стратегічного планування є Фонд Розвитку Місцевої Демократії з Варшави.

Для громади була призначена міжнародна пара експертів: один з Польщі, а другий з України:
?Давід Хоінкіс – Фонд Розвитку Місцевої Демократії, Польща,
?Олег Карий – Національний університет "Львівська політехніка", Україна.
Координатором від програми DOBRE є Олеся Хомин з регіонального офісу Global Communities у Івано-Франківську.

Під час відвідування (протягом 3-х днів) проведено зустрічі і розмови з представниками таких місцевих груп (тривалість кожної зустрічі приблизно 1 година):
?розмова з представниками влади громади (в т.ч. індивідуальна зустріч з Головою, його заступником, секретарем ради, старостами і т.п.);
?розмова зі службовцем(ями), відповідальним(и) за бюджет;
?розмова зі службовцем(ями), відповідальним(и) за освіту, молодіжну політику і спорт;
?розмова зі службовцем(ями), відповідальним(и) за ЦНАП (якщо існує) або з особою, відповідальною за надання адміністративних послуг;
?розмова зі службовцем(ями), відповідальним(и) за роботу комунальних підприємств / керівниками комунальних підприємств (якщо такі є в громаді);
?розмова з керівниками закладів охорони здоров’я / головним лікарем;
?розмова з директорами шкіл і дитячих садочків, розташованих на території громади;
?розмова з керівниками будинків культури;
?розмова з представниками відділів органу місцевого самоврядування;
?розмова з підприємцями,
?розмова з представниками громадських організацій, місцевими лідерами та представниками місцевих засобів масової інформації.
За результатами проведених зустрічей і розмов експерти зроблять діагностичний звіт для громади.