Вітаємо !

Дата: 17.11.2018 14:49

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани на благо розквіту об’єднаної територіальної громади та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять Вас природні стихії, а родини ваші живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Мирного неба над головою, рідної землі під ногами і щедрого Божого благословення.

З професійним святом!

П’ядицький сільський голова ОТГ                                             Петро Гайдейчук

Виконавчий комітет П’ядицької сільської ради ОТГ запрошує ВСІХ на урочистий захід з нагоди професійного свята – Дня працівника сільського господарства, який відбудеться у неділю, 18 листопада 2018 року, о 14.00 год. в Будинку культури села П’ядики.