Керуючий Коломийською Єпархією нагородив Мирослава Васильовича Червінського Благословенною Патріаршою Грамотою

Дата: 24.10.2018 13:57

Фото без опису                Фото без опису

23 жовтня 2018 року, в залі засідань Єпархіального Управління, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан нагородив відомого благодійника, заслуженого працівника сільського господарства України, Керівника приватного підприємства «Степан Мельничук» (село Турка), депутата П’ядицької ОТГ, Президента ФК «Турка» Мирослава Васильовича Червінського - Благословенною Патріаршою Грамотою.

На зустрічі були присутні: начальник Коломийського міськрайонного управління держпродспоживслужби Микитюк Михайло Михайлович, секретар Єпархіального Управління Коломийської Єпархії митр. прот. Юрій Бровчук, митр. прот. Василь П’ятничук, економ Коломийської Єпархії прот. Роман Лазарук та керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак.

Преосвященний Владика Юліан подякував Мирославу Васильовичу за співпрацю й постійну підтримку, обговорив подальше втілення спільних проектів та, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив його Благословенною Патріаршою Грамотою.

Мирослав Васильович є відомим у краї меценатом і благодійником, який допомагає у відбудові храмів, опікується культурно-спортивними закладами та допомагає малозабезпеченим. Також Мирослав Червінський забезпечує мешканців району якісними й екологічно-чистими продуктами харчування, адже його підприємство «Cтепан Мельничук» займається вирощуванням зернових та олійних культур, овочів і фруктів.