ВІТАЄМО....ГОРДИМОСЯ....!!!!

Дата: 01.08.2018 12:41

Фото без опису                                   27-29 липня 2018 року в місті Яремче відбувся  25-й ювілейний Міжнародний Гуцульський фестиваль протягом  трьох днів гості фестивалю переглядали виступи учасників дійства, зокрема, фольклорні, вокальні та танцювальні номери, брали  участь у майстер-класах, відвідали ярмарку із автентичними виробами, національними сувенірами, що популяризують традиційні види народного мистецтва, звичаї та обряди етнічної групи гуцулів-українців.

П’ядицьку сільську раду ОТГ представляв народний аматорський хореографічний колектив “Прикарпаття( керівник заслужений працівник культури України Ганна Огородничук).І знову чергова впевнена перемога – диплом Гран–Прі Міжнародного Гуцульського фестивалю. Вітаємо,гордимося Вами, бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів. Щиро дякуємо Вам за талант і любов до танцю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників!

Виконавчий комітет П’ядицької сільської ради ОТГ