Акція "За чисте довкілля"

Дата: 29.03.2018 14:02

З кінця березня по 30 травня 2018 року у П’ядицькій сільській раді ОТГ проходитиме щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Шановні жителі П’ядицької ОТГ!

З приходом весни та наближенням найбільшого християнського свята – Великодня, звертаюсь до всіх жителів із закликом подбати про благоустрій  та наведення належного порядку на наших вулицях та прилеглих до будинків територій.

Всі ми хочемо спостерігати за чистими вулицями , доглянутими  храмами  й пам’ятниками, дитячими майданчиками. Але як не прикро про це говорити, через байдужість, багато з наших вулиць й прилеглих до них територій, після зими скоріше нагадують сміттєзвалища, ніж зони життя і відпочинку.

Закликаю всіх керівників установ, організацій, жителів сіл ОТГ подбати про благоустрій та впорядкування кожної вулиці, кожного двору і оселі, пам’ятника чи пам’ятного знака, могил наших славних предків.

Це нелегка справа…Але ж  звертаюся  до усіх жителів П’ядицької сільської ради ОТГ з проханням зробити добру справу, і  всім разом, взяти участь у весняному прибиранні.

Кожен мешканець  може долучитися до доброї  справи і прибрати сміття перед будинком, висадити квіти на прибудинковій території.

Давайте   спільно зробимо нашу  громаду чистішою!

П’ядицький сільський голова   ОТГ       Петро Гайдейчук