30-літній ювілей «Проліска»

Дата: 13.02.2018 15:34

Коли  у П’ядицькому  Будинку культури організовується черговий концерт, то люди знають, що на сцені на них чекає не простий захід, а справжнє шоу – яскраве, видовищне, з оригінальним сценарієм, оформленням сцени, костюмами артистів. Знають, що буде неповторне колоритне свято, яке ще довго після його закінчення згадуватиметься й обговорюватиметься вдячними глядачами. Ось  і 11 лютого 2018 року місця в залі були переповнені глядачами, а зібрала всіх гарна подія – свій 30-річний ювілей відзначав один з найкращих танцювальних колективів Коломийщини –  дитячий зразковий аматорський хореогрічний колектив «Пролісок» Будинку культури с.П’ядики П’ядицької сільської ради ОТГ,  засновниками якого були Ланяк Валентина Іванівна та Тепчук Людмила Іванівна , а нині ним керують Костюк Лариса Ярославівна та Костюк Ніна Віталіївна.  За роки свого існування колектив об’єднав сотні юних талантів, ціле покоління молоді, яке за покликом серця і душі дарує своє високе мистецтво людям.

За три десятиліття “Пролісок”з маленького танцювального гуртка при  Будинку культури с.П’ядики перетворився на один з найяскравіших і самобутніх танцювальних колективів Коломийського району.

Привітати "Пролісок" з ювілеєм прийшли шанувальники творчості, друзі, які підтримують колектив протягом багатьох років, батьки танцюристів, представники обласної , районної та місцевої влади, випускники ансамблю.

А в подарунок від місцевої влади  та ПП”Ст.Мельничук” колектив отримав  кошти на нові танцювальні костюми.

У ритмі танцю швидко пролетіли кілька годин концерту. Щирі посмішки та сльози щастя бриніли на очах багатьох, хто прийшов привітати улюблений  колектив  з прекрасним ювілеєм.

Многая літ , Вам , нових планів , нових звершень , нових звитяг та перемог!!!