Про необхідності подати електронні декларації за 2017 рік.

Дата: 07.03.2018 13:46

П'ядицька сільська рада ОТГ нагадує про необхідності депутатам та посадовим особам органу місцевого самоврядування подати до 31 березня включно електронні декларації за 2017 рік.

У випадку встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання декларацій сільська рада відповідно до ст. 49 Закону "Про запобігання корупції" зобов’язана повідомити про це Національне агентство питань запобігання корупції упродовж трьох робочих днів з дня виявлення такого факту.

Додатково повідомляємо, що несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.