Гуцульський світ  у Пядицькій ОТГ

Дата: 17.08.2017 13:33

11-13 серпня 2017 року у селі Королівка відбувся ХХIV  Міжнародний Гуцульський Фестиваль.

У рамках фестивалю відбулися виїзні концерти творчих колективів учасників фестивалю. В Будинку культури с. П’ядики виступав народний колектив Закарпатської області, Рахівського району селища Великий Бичків.

Гуцульський світ того дня перенісся  у Пядицьку ОТГ ! Тут співали файні співанки й танцювали, грали-вигравали скрипки і цимбали…  Спілкувалися, набувалися в приязній бесіді,  розумілися на рівні серця, бо з єдиного українського пракореня породжені світові, поєднані високим духом любові до рідної землі та гуцульського краю.

Дякуємо підприємцям П’ядицької об’єднаної територіальної громади, які долучилися до організації та проведення гуцульського фестивалю.