Серпнева педагогічна конференція

Дата: 31.08.2017 12:08

Фото без описуТрадиційно склалося, що напередодні нового навчального року в педагогічних колективах нашої держави проводяться серпневі педагогічні конференції, завдання яких полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострити увагу на помилках та упущеннях у роботі, намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

29 серпня 2017 року в стінах Будинку культури села П’ядики відбулось пленарне засідання конференції педагогічних працівників П’ядицької сільської ради об’єднаної територіальної громади щодо підсумків функціонування освітньої галузі у 2016 - 2017 навчальному році та пріоритетні шляхи розвитку освіти П’ядицької об’єднаної територіальної громади на 201-2018 н.р.

Гайдейчук Петро Петрович, голова П’ядицької об’єднаної територіальної громади виступив з привітальним словом та з подякою за якісну підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

Розпочалась робота із доповіді начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту П’ядицької ОТГ Тепчука  Ігоря Ігоровича «Про підсумки функціонування освітньої галузі у 2016-2017 навчальному році та пріоритетні шляхи розвитку освіти П’ядицької об’єднаної територіальної громади».

У роботі конференції розглядалися такі питання та обговорення:

1. Особливості організації навчально-виховного процесу в початковій школі.

Нова українська школа.

(Концур Ніна Василівна – учитель початкових класів П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ст.);

2. Практичні аспекти упровадження інклюзивного навчання в загальноосвітній школі.

(Романюк Валентина Федорівна – учитель початкових класів П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ст.);

3. Оздоровлення та відпочинок дітей у пришкільному військо-спортивному таборі «Патріот» при Турківській ЗОШ І-ІІІ ст.

(Альберт Уляна Миколаївна – заступник з виховної роботи директора

Турківської ЗОШ І-ІІІ ст.);

4. Організація мовної пришкільної відпочинкової зміни «English holiday» в Великокам’янському НВК.

(Кендзьор Іванна Дмитрівна – заступник з виховної роботи директора

Великокамянського НВК);

5. Соціальні аспекти функціонування системи освіти на сучасному етапі.

(Бакай Олена Василівна голова Коломийської районної організації профспілки працівників освіти і науки України);

6. Привітальні слова для педагогічних колективів П’ядицької громади.

(Костюк Віталій Олексійович – директор П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ст., депутат Коломийської районної ради).