Вечір – зустріч ”Спомин минулих літ''

Дата: 26.10.2017 12:02

Фото без опису22 жовтня  2017 року в с. Турка П’ядицької сільської ради ОТГ відбувся вечір – зустріч ”Спомин минулих літ .” На свято зібралось багато жителів   села , щоб пригадати  давні часи, насолодитися спогадами , розвеселити свою душу. Вечір наповнився  спогадами давно минулих років… Організаторами  свята  були  Гуменюк Парасковія Дмитрівна  та Голембйовська Наталія Іванівна.Також своїми життєвими історіями поділились з гостями вечора  колишня 20-ти літня молода дівчина Кушнір Олена, яка завітала до села, знайшла тут свою долю і залишилася жити  в ньому. Палюткіна Олександра Олександрівна, Москалюк Степан Васильович, Лісецька Парасковія Василівна, Оліградський Василь Петрович (колишній сільський голова), Соповський Петро Михайлович - депутат сільської ради, Альберт Уляна Миколаївна - депутат сільської ради.  Аматори хуждожньої самодіяльності будинку культури Бойчук Василь Михайлович та Паращук Петро Дмитрович привітали гостей своїми номерами. Привітала і подякувала організаторам свята староста села Червінська Любов Дмитрівна, вручила подяки та сувеніри жителям за активну участь в громадському житті села та за популяризацію і зберігання народних традицій та звичаїв. Спонсор даного дійства  директор ПП "Степан Мельничук" Мирослав Червінський  подякував організаторам за приємну зустріч . Для кожного з учасників вечора це була радісна подія… і водночас сумна , що так швидко біжать роки….