«Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема»

Дата: 13.11.2017 11:57

«Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема»

9 листопада у день Преподобного Нестора-Літописця ми відзначаємо День української писемності та мови. І це закономірно. Адже українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувалося на ній, прагнув зберегти національну пам'ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки. І одними з нащадків є наші вихідці з села Велика Кам’янка - це Христина Козловська та Богдан Ославський.

Тематична година до Дня української писемності та мови, яку провели бібліотекарі села Велика Кам’янка та Фатовець  плавно перейшла у живий діалог з молодими, перспективними поетами, письменниками, з  якими і відбулась приємна зустріч і спілкування у стінах рідної школи.