П’ядицьку сільську раду ОТГ відвідав  народний депутат Віктор Кривенко

Дата: 20.07.2017 11:53

П’ядицьку сільську раду ОТГ відвідав  народний депутат Віктор Кривенко, голова Народного Руху України.

Свій візит почав з   Великої Кам’янки де  поклав квіти до меморіалу пам’яті Героїв України Ігоря Ткачука і Богдана Калиняка.Також ознайомився з роботою сільськогосподарського підприємства «Агродует», яке очолює депутат П’ядицької ради ОТГ Михайло Вишиванюк . З головою  П’ядицької ОТГ Петром Гайдейчуком   відвідали будову школи в с.П’ядики, дослідну станцію. Нардеп обіцяв допомогти з вирішенням питання земель дослідної, якими наразі опікується Академія аграрних наук. Гість вважає, що землі треба повертати громаді, аби вони приносили користь людям, наповнювали місцевий бюджет.