Про скликання чертвертої чергової сесії сільської ради

Дата: 10.07.2017 11:48

П'ядицька сільська рада ОТГ повідомляє

про те, що відповідно до розпорядження сільського  голови   від 06 липня  2017  року № 91  "Про скликання чергової четвертої сесії П'ядицької сільської  ради об'єднаної територіальної громади  »,

27  липня 2017 року о 16 .00 год.

в приміщення сільської ради відбудеться четверта чергова сесія сільської ради сьомого демократичного скликання,з наступним порядком денним:

1.1.Про підсумки виконання бюджету П’ядицької сільської ради об’єднаної територіальної громади за І-ше півріччя 2017року.

1.2.Про внесення змін в рішення П’ядицької сільської ради ОТГ від 21.01.2017р.  №19-І/2017 «Про бюджет об’єднаної  П’ядицької територіальної громади на 2017р.

1.3.Про затвердження рішення постійної комісії з питань планування, податків, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

1.4.Про внесення змін до рішення П’ядицької сільської ради ОТГ від 14.02.2017р.№46-І/2017 «Про структуру та штатну чисельність апарату П’ядицької сільської ради ОТГ та її виконавчих органів».

1.5.Про утворення старостинських округів.

1.6.Про планову кількість учнів та встановлення батьківської плати за навчання в Турківській дитячій музичній школі на 2017-2018н.р.

1.7.Про герб і прапор с.П’ядики.

1.8.Про надання одноразової грошової допомоги для ліквідації наслідків стихії.

1.9.Про звернення виробничого підрозділу «Коломийська дистанція колії» щодо зменшення ставки земельного податку.

1.10.Земельні питання.

1.11.Різне.

На сесію сільської ради запрошуються:

• депутати П'ядицької  сільської ради ОТГ ;
  • керівники установ, організацій, підприємств П'ядицької сільської ради ОТГ;
  • старости П'ядицької  сільської ради ОТГ;
  • начальники відділів П'ядицької сільської ради ОТГ.