Дата: 23.11.2017 11:42

П’ядицька сільська рада ОТГ  вітає переможців V Всеукраїнського фестивалю – конкурсу народної хореографії ім..Павла Вірського  народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Прикарпаття” з с. Велика Кам'янка Коломийського району ( керівник заслужений працівник культури України Ганна Огородничук)   бажає нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів. Щиро дякуємо Вам за талант і любов до танцю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників!