ФОРУМ ЛІДЕРІВ

Дата: 11.12.2017 11:30

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямованні на активну участь у громадському житті, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших. Це добре знають і використовують у щоденній роботі в Турківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку очолює депутат районної ради Світлана Вихристюк. Після утворення П’ядицької громади виникла ідея об’єднати учнівську молодь усіх шкіл. Отож минулого тижня у Турківській школі відбувся Форум лідерів учнівського самоврядування. Делегації найактивніших школярів з Малої Кам’янки, П’ядик, Великої Кам’янки, Годи-Добровідки і Турки представили своїх кандидатів на посаду президента учнівського самоврядування ОТГ з оригінальними програмами, варіантами назв і гербів. П’ятеро потенційних лідерів шкільних громад презентували свої програми, кожна з яких мала цікаві ідеї, варті втілення. Після тренінгового заняття «Умій бути лідером» відбувся хвилюючий момент справжніх виборів президента: з бюлетенями, скриньками, підрахунком голосів. Президентом лідерів учнівського самоврядування П’ядицької ОТГ обрано Олесю Кендзьор, ученицю Великокам’янського НВК. Затвердили секретаріат президента, створили Раду лідерів з постійно діючих комісій. Обрали назву для учнівського самоврядування громади: Молоде покоління NEXT. Емблема теж відповідає усім прагненням сучасного шкільного самоврядування. Тепер на часі – розробка статуту УС, план роботи ради лідерів, створення сайту, спільні акції. Судячи з цікавих, неординарних ідей, які звучали на Форумі лідерів, шкільну юнь громади чекає насичене, активне життя, яке стане упевненим стартом для гідного майбутнього кожного з них.

Кореспондент газети "Вільний голос"Василина КОЖУШНА.