ДНЗ ясла-садка «Віночок» відбулося  засідання методичного об’єднання вихователів та музичних керівників закладів  дошкільної освіти.

Дата: 03.11.2017 10:49

На  базі П’ядицького ДНЗ ясла-садка «Віночок» 1 листопада 2017 року відбулося  засідання методичного об’єднання вихователів та музичних керівників закладів  дошкільної освіти.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту П’ядицької сільської ради ОТГ ознайомила присутніх з Методичними рекомендаціями щодо організації    взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців від 17.10. 2017 р. № 01/512 . Вихователь Турківського закладу дошкільної освіти П’ядицької ОТГ Козарук Г.В. представила доповідь – презентацію даного закладу «Організація гурткової роботи з дітьми – шлях до співпраці з родиною».

Голова методичного об’єднання Дідик В. М. провела «відкритий мікрофон» з питання ведення ділової документації педагогічних працівників дошкільної освіти та планування роботи вихователя.

Завідувач ДНЗ Бойчук Л.Я. провела семінар-практикум на тему « Професійна педагогічна діяльність загальна культура та етика» та експрес-огляд розвивального простору дошкільних груп , познайомила учасників засідання з виставкою методичного забезпечення педпроцесу дошкільного закладу.

На закінчення засідання Дідик В. М. підвела підсумки МО та надала методичні рекомендації щодо планування освітнього процесу в закладах дошкільної освіти.