Повідомлення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Дата: 03.12.2021 15:32

П’ядицька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області (далі - П’ядицька сільська рада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява), обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку (надалі - СЕО) документу державного планування “Генеральний план та план зонування території с. Годи-Добровідка П’ядицької сільської ради Коломийського району Івано-Франківської області” (надалі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП - П’ядицька сільська рада.

Термін процедури громадського обговорення – 15 днів, тобто з 03.12.2021 р по 20.12.2021 р

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Ознайомитися із Заявою, отримати  екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується ДДП, можливо на офіційному сайті Пядицької сільради (П’ядицької громади) - https://pyadycka-gromada.gov.ua/, а також у приміщенні П’ядицької сільської ради за адресою: 78254, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. П’ядики, вул. Петлюри, буд. 1, тел.03433-97224, pyadyky.rada@ukr.net.

Орган, до якого подаються зауваження – П’ядицька сільська рада,   78254, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. П’ядики, вул. Петлюри, буд. 1, тел.03433-97224, pyadyky.rada@ukr.net.

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 03.12.2021р по 20.12.2021р

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Івано-Франківська ОДА https://www.if.gov.ua/  та П’ядицька сільська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Додаток - заява Фото без опису