Дата: 01.11.2021 10:34

Фото без описуП'ядицька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліста відділу Центр надання адміністративних послуг (на час декретної відпустки)

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

- Вища освіта не нижче ступеня бакалавр;

- Вільне володіння державною мовою;

- без вимог до стажу роботи

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається П’ядицькою сільською радою за адресою:(с. П’ядики , вул. Петлюри 1, тел. 97-2-24, )

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

1) Копію паспорта громадянина України;

2) Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, або копію довідки про результати проведеної перевірки, в разі, якщо перевірка проводилась раніше;

4) Копію (копії) документа (документів) про освіту, з додатками;

5) Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) Заповнену особову картку встановленого зразка;(форма П-2 ДС, автобіогріфія, 2 фотокартки 4х6 )

7) Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (кандидата на посаду) шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua) та у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації з офіційного веб-сайту НАЗК.

Розпорядження сільського голови -   Фото без опису