Дата: 30.07.2021 13:27

Фото без опису  30.07.2021 відбулась підсумкова зустріч робочої групи щодо оновлення Стратегії розвитку П'ядицької сільської територіальної громади до 2027 року та Плану реалізації  Стратегії розвитку  П'ядицької сільської територіальної громади на період  2021-2023  років  із залученням   зовнішнього  консультанта  МАОМС  "Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття".

В ході зустрічі проаналізували одержані пропозиції (ідеї проекту) та сформували орієнтовний фінансовий план до Плану реалізації Стратегії розвитку П'ядицької сільської територіальної громади на період 2021-2023 роки (ДОДАЄТЬСЯ).
                     До 06.08.2021 року приймаємо зауваження та пропозиції до орієнтовного фінансового плану (заповнену ФОРМУ ПРОПОЗИЦІЇ ( ІДЕЇ ПРОЄКТУ) до Плану реалізації Стратегії розвитку  П`ядицької сільської ТГ на  2021 - 2023 роки, яка додається) на електронну пошту П'ядицької сільської ради (pyadyky.rada@ukr.net)  чи  фінансового відділу (finviddil_potg@ukr.net).

Орієнтовний  фінансовий план

Форма пропозиції до Плану реалізації Стратегії розвитку  П`ядицької сільської ТГ Фото без опису