Дата: 30.07.2021 13:27

30.07.2021 відбулась підсумкова зустріч робочої групи щодо оновлення Стратегії розвитку П'ядицької сільської територіальної громади до 2027 року та Плану реалізації  Стратегії розвитку  П'ядицької сільської територіальної громади на період  2021-2023  років  із залученням   зовнішнього  консультанта  МАОМС  "Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття".

В ході зустрічі проаналізували одержані пропозиції (ідеї проекту) та сформували орієнтовний фінансовий план до Плану реалізації Стратегії розвитку П'ядицької сільської територіальної громади на період 2021-2023 роки (ДОДАЄТЬСЯ).
                     До 06.08.2021 року приймаємо зауваження та пропозиції до орієнтовного фінансового плану (заповнену ФОРМУ ПРОПОЗИЦІЇ ( ІДЕЇ ПРОЄКТУ) до Плану реалізації Стратегії розвитку  П`ядицької сільської ТГ на  2021 - 2023 роки, яка додається) на електронну пошту П'ядицької сільської ради (pyadyky.rada@ukr.net)  чи  фінансового відділу (finviddil_potg@ukr.net).

Орієнтовний  фінансовий план

Форма пропозиції до Плану реалізації Стратегії розвитку  П`ядицької сільської ТГ