30.07.2021 відбулась підсумкова зустріч робочої групи щодо оновлення Стратегії розвитку П'ядицької сільської територіальної громади до 2027 року та Плану реалізації Стратегії розвитку П'ядицької сільської ради
Дата: 30.07.2021 13:27
Кількість переглядів: 917
30.07.2021 відбулась підсумкова зустріч робочої групи щодо оновлення Стратегії розвитку П'ядицької сільської територіальної громади до 2027 року та Плану реалізації Стратегії розвитку П'ядицької сільської територіальної громади на період 2021-2023 років із залученням зовнішнього консультанта МАОМС "Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття".
В ході зустрічі проаналізували одержані пропозиції (ідеї проекту) та сформували орієнтовний фінансовий план до Плану реалізації Стратегії розвитку П'ядицької сільської територіальної громади на період 2021-2023 роки (ДОДАЄТЬСЯ).
До 06.08.2021 року приймаємо зауваження та пропозиції до орієнтовного фінансового плану (заповнену ФОРМУ ПРОПОЗИЦІЇ ( ІДЕЇ ПРОЄКТУ) до Плану реалізації Стратегії розвитку П`ядицької сільської ТГ на 2021 - 2023 роки, яка додається) на електронну пошту П'ядицької сільської ради (pyadyky.rada@ukr.net) чи фінансового відділу (finviddil_potg@ukr.net).
Орієнтовний фінансовий план |
![]() |
Форма пропозиції до Плану реалізації Стратегії розвитку П`ядицької сільської ТГ | ![]() |
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/19737560d716f306fa26daff763d0fe6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/fb426ee91a0b11edf52abd5f283f34ef.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354120/f4294f8a72035b873049aad04508e4c8.jpg)