18 Червня, 2019 р., 15:57
10 Червня, 2019 р., 13:54
У Великокам'янський ліцей запрошується на роботу вчитель музичного мистецтва.
22 Травня, 2019 р., 15:24
27 травня 2019 року  о 10-00 год. відбудеться  навчання з питань дотримання санітарного, харчового законодавства та законодавства з питань  захисту прав споживачів для працівників системи Івано-Франківської обласної спілки споживчих товариств.
14 Травня, 2019 р., 17:45
Шановні жителі П’ядицької об’єднаної територіальної громади! З 15 травня по 07 червня 2019 року триватиме голосування за проекти Бюджету участі П’ядицької ОТГ на 2019 рік.
07 Травня, 2019 р., 14:48
Запрошуємо на урочистості до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які будуть проходити у П'ядицькій ОТГ. 8 травня  10.00 год. - покладання квітів та урочистий захід біля пам’ятника полеглим героям у Другій Світовій війні с.П'ядики. 11.00 год. - урочистий мітинг та панахида «Пам'ять вічно жива» с. Годи -Добровідка  12.00 год. - панахида біля пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні с. Турка. 13.00 год. - панахида біля пам'ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні, тематична година "Пам’ятаємо минуле заради майбутнього” с. Велика Кам'янка  12 травня о 12.00 год. с. Мала Кам'янка Панахида біля пам’ятника Невідомому солдату. Година пам’яті «Ніхто не забутий, ніщо не забутo» 8 - 12 травня Книжкові виставки «Роки війни - століття пам’яті». Бібліотеки сіл ОТГ.